Liczi w lecie

Moje liczi stoi na wschodnim parapecie. W godzinach porannych ma dużo bezpośredniego światła słonecznego. Teraz w okresie letnim dobrze sobie radzi. Jest podlewane woda przegotowaną i od czasu do czasu nawożone nawozem płynnym do roślin zielonych. Tak wyglądało 2 tygodnie temu. Na zdjęciu można zauważyć, że wyraźnie przechyla się w jedną stronę, w stronę światła. W ostatnim czasie trochę zaniedbałam przekręcanie rośliny, aby rosła równomiernie.

liczi 29.07

2 myśli nt. „Liczi w lecie

  1. Pilnie potrzebuje pomocy w kwestii hodowli liczi, mianowicie roślinka, którą posiadam pięknie wypuszcza listki, rozrasta się również w górę ale od tygodnia liście zaczynają zmieniać kolor na czerwony. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. W ramach ciekawostki mogę powiedzieć, że z jednej pestki wykiełkowały dwie rośliny.(dla zainteresowanych mogę przesłać foto roślinki)
    Proszę o pomoc co zrobić żeby ratować roślinkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>