Witajcie w nowej odsłonie

Z przyjemnością przeniosłam starą stronę w nową odsłonę. Jeszcze kliku wpisów i zdjęć brakuje, ale myślę, że szybko to nadrobię.
W nowej odsłonie możecie, tez komentować na co szczególnie liczę.

5 myśli nt. „Witajcie w nowej odsłonie

 1. Witam serdecznie !
  Czy mogłaby mi Pani napisać, gdzie kupić nasionka szarańczynu strąkowego ?
  Bardzo dziękuję :) , pozdrawiam P

  • Myślę, że szukanie ich w Polsce będzie trudne. Możliwe, że jakieś sklepy internetowe mają. Moje nasiona zostały przywiezione z Izraela, na południu Włoch też szarańczyny rosną, więc można stamtąd.

 2. Witam Panią.

  Mam pytanie, czy w Pani tak bogatej kolekcji znajduje się również cytryna posadzona z pestki? Kilka lat (3-4) temu przypadkiem trafiłem na podobną stronę, na której autorka prezentowała swoje liczne egzotyczne rośliny. Tam wyczytałem o posadzeniu cytryny z pestki (pamiętam, że był dosyć szczegółowy opis przygotowania pestek), co zainspirowało mnie do posiadania własnego krzaczka cytrusowego. Po czasie próbowałem odnaleźć tamtą stronę, niestety bezskutecznie.
  Może mam szczęście i to była Pani strona? Aczkolwiek mój opis jest dosyć lakoniczny :) Jeśli tak, byłbym wdzięczny za odpowiedź (tu lub na podanego maila).

  Pozdrawiam, Tomek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>